HUZUR FORUM
Kurtulanlar ve iyileşenlerin yorumları
Bilgi paylaşım platforumu.

İyileşenlerin Gerçek Kullanıcı Yorumları

Blog

HPV Forum Test Sonucum Pozitif Negatif Oldu

HPV Forum Test Sonucum Pozitif Negatif Oldu

HPV Forum Test Sonucum Pozitif Negatif Oldu nasıl oldu ne kullandım sizlere onu anlatmaya çalışacağım. Bende 3 tane yuksek türü cikti. Farkli yerlerde vucut atar biraz beklemek lazim. Tedavisi yok gibi seyler oludum.

Mavilab Labaratuvari HPV Forum Test Sonucum Pozitif Negatif Oldu

Hpv 31,51,52 agzimda cikti genital bolgede cikmadi. Test oldugum mavilab labaratuvari ilerde girtlak kanseri olma tehlikesi var ama vucut atarsa sorun yok dedi.

Bir Çok yerle göruştüm tedavisi olmayacagi soylendi.

Bir Çok yerle göruştüm tedavisi olmayacagi soylendi. Internette arastirirken bu antibiyoks surubunu öğrendim ve Mehmet beyi aradim. Düşük riskli ciksa bu kadar panik yapmazdim.

Denize düşen yılana sarılır misali oldum.

Denize düşen yılana sarılır misali oldum. Mehmet bey 2 surup almami soyledi seninki 3 tane hemde yüksek riskli tipleri dedi. Bende 2 surubu kendisinin dedigi sekilde günde 1 ölçek saatlere uyarak içtim. Ortalama 3 ay sonra test yaptırabileceğimi söylediler. HPV forum

HPV forum, Virüs üzerinden 1 sene geçtiginde yapmam daha iyi olabilecegini 1 doktor soyledi.

Virüs üzerinden 1 sene geçtiginde yapmam daha iyi olabilecegini 1 doktor soyledi. Bende 1 sene sonra tekrar mavilab hasekiye gittim. Test yaptirdim agiz yoluyla yaptirdigim test 3 tane yüksek tür olan 31,51,52 artik yazmiyor ve test sonucumda negatif yaziyor. HPV forum

Emeklerine saglik. Bu şurubu yapanların. HPV Forum Test Sonucum Pozitif Negatif Oldu

Doktorlar ümit vermezken Mehmet bey ümit verdi dileyenlere test sonuclarimi 1 yil onceki ve 1 yıl sonraki sonucumu buradan paylaşıyorum. Emeklerine saglik. Bu şurubu yapanların.

Ama size tavsiyem güvenmediginiz kisilerle bu 1 yil sürecinde tedavi olurkende birlikte olmayin. 2 surub ve sadece virüs uzerinden 1 sene gecsin bu cok zor birsey degil.

Negatif sonucunuzu alana kadar partnerlerden uzak durun kadınlarımıza bu hpv virüsü bulaşmasın özellikle rahim agzi kanseri oluyorlar.

HPV forum HPV Gardasil Aşı

Birde not düşeyim coğumuz zina ederek zaten bu virüsü aliyoruz. Hatalarimizdan ders cikaralim ve kiz cocuklari olan beyefendi ve hanimefendiler hpv asimizi ergenlik bitmeden yaptiralim avrupada asi takviminde olan bu asi bizde yok fiyati 750 idi birara dolar artisi ile 1500 olmustur. Virusu alsalar bile etkilenmezler.

Asinin ismi gardasil. Erkekler bulastirici oluyor ama kadinlar rahim agzi kanseri olabiliyor. 45 yasa kadar uygulanabiliyor ama ergenlikten sonra 3 doz ergenlige kadar 1 doz olmak yeterli erkekler tasiyici oluyor asil tehlike kadinlardaki rahim agzi kanseri.

Ben yendim Mehmet bey ve mucizevi surubuyla. HPV forum

Ben yendim Mehmet bey ve mucizevi surubuyla. Sizde hpv var diye korkmayin Mehmet beyin tavsiylerini uygulayin ergenligi bitmeden kiz cocuklariniza gardasil aşisini uygulayin. Herkese acil sifalar dilerim.

Antibiyoks ürünü kullandıktan sonraki hpv negatif test sonucum arkadaşlar.

Tekrar ediyorum hata yaptık ama ders cıkarip artik daha dogru bir hayata adım atacagız kimse mutsuz ve umitsiz olmasin. Antibiyoks ürünü kullandıktan sonraki hpv negatif test sonucum arkadaşlar.

HPV Pozitif Test Soncu
HPV Pozitif Test Soncum
HPV Negatif Test Soncum

HPV Forum, Test Sonucum, Pozitif Negatif Oldu, hpvyi yendim, hpv virüsünden nasıl kurtulunur, nasıl korunurum, nasıl iyileştim, ağız içi siğil, dilde, boğazda siğil, hpv virüsü.

Human papilloma virüs, human papilloma virüs hpv dir. Genital siğiller hpv virüsüdür.

Kesinlikle hpv virüsü lezyonları tahriş etmeyin

Kesinlikle hpv virüsü lezyonları tahriş etmeyin yayılır. Hpv lezyonlarını çoğaltmış olursunuz.

Kaynak: Erdem Tunç dedi ki:

HPV Genital Siğil Ascus Forum ve Yorumları Girişi

Benzer Yazılar ::.