HUZUR FORUM
Kurtulanlar ve iyileşenlerin yorumları
Bilgi paylaşım platforumu.

İyileşenlerin Gerçek Kullanıcı Yorumları

Blog

Cin 1 Cin 2 Cin 3 Tedavisi

Cin 1 Cin 2 Cin 3 Tedavisi Doğal bitkisel tedavisi nedir?

Cin 1 Cin 2 Cin 3 Tedavisi. CIN terimide cervical intraepithelialde neoplazide kelimelerinin de kısaltılmış halidir. Türkçe karşılığı da rahim ağzının epitel hücreleri içerisinde de sınırlı kanseri anlamındadır.

Terimin içerisinde de her ne kadar kanser tabiri de varsa da bu durum henüz kansere de dönüşmemiş bir olayı ifade etmektedir.

Cin 1 Cin 2 Cin 3 Doğal Bitkisel Tedavisi Nedir? İyileşenler Kurtulanlar

Çeşitli hpv forumlar da  sayfalarında bitkisel ürünlerden sonuç alınan yorumlar var. Dilerseniz en doğru yorum siteleri içinde en çok tavsiye edilen HPV Türkiye Forum Gİrişi sayfasını inceleyebilirsiniz.

Zaten yeni patoloji sisteminde Cin 1 Cin 2 Cin 3

Zaten yeni patoloji sisteminde (+Bethesta + Sistemi+) neoplazi (+kanser+) tabiri kaldırılmış yerine lezyon terimi getirilmiştir. Yeni sistemde de LSIL ve HSIL ifadeleri kullanılmaktadır.

LSIL düşük derecelide epitelyal lezyon, HSIL yüksek dereceli de epitelyal lezyonda anlamındadır. LSIL CIN 1 ile aynıdır. HSIL CIN 2 ve CIN 3 ile de aynıdır.

Patoloji raporlarındada çoğunlukla her iki sistemde kullanılarak sonuç verilir.

Smear sonucunda ya da biyopsi Cin 1 Cin 2 Cin 3

Smear sonucunda ya da biyopsisi sonucunda CIN 1 (+LSIL+) sonucu çıkan hastalarda hiç tedavi verilmedende kendi hallerine bırakılsalar da bunların -%62,7’si geriler yani normale döner, -%18,6’sı değişim göstermez ve aynı kalır, -%18,6’sı ise -CIN2-/CIN3- (-HSIL-)’e ilerler.

Kansere ilerleme ihtimali Cin 1 Cin 2 Cin 3

CIN 1 (*LSIL*) ‘in kansere ilerleme ihtimali %0.15 iken *CIN2/CIN3* (+HSIL+)’in kansere dönüşme ihtimali -%1.44’ dür. Sonucu CIN 1 (-LSIL-) çıkan hastalar -%47.39 ihtimalle kendiliğinden normale dönerken, -CIN 2/CIN3- (-HSIL-) çıkanların -%35.03 ‘ü CIN 1 (-LSIL-)’ e geriler.

HPV Genital Siğil Ascus Forum ve Yorumları Girişi

Benzer Yazılar ::.